| Versiyon Adı | 1.4 GL Elegance AT 4×4 |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 758 km |
| Sistem Gücü | 129 HP |
| Sistem Torku | 235 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1373 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 375 lt |
| Boş Ağırlık | 1230 Kg |
| Uzunluk | 4175 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1610 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 934.000 ₺ |
| Nisan | 969.000 ₺ |
| Mayıs | 1.004.000 ₺ |
| Haziran | 1.139.000 ₺ |
| Temmuz | 1.326.500 ₺ |
| Ağustos | 1.386.000 ₺ |
| Ekim | 1.396.000 ₺ |
| Kasım | 1.436.000 ₺ |
| Aralık | 1.496.000 ₺ |