| Versiyon Adı | 1.4 GL Elegance AT 4×4 |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 758 km |
| Sistem Gücü | 129 HP |
| Sistem Torku | 235 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1373 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 375 lt |
| Boş Ağırlık | 1230 Kg |
| Uzunluk | 4175 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1610 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 339.800 ₺ |
| Nisan | 335.900 ₺ |
| Mayıs | 363.900 ₺ |
| Temmuz | 366.800 ₺ |
| Ağustos | 372.600 ₺ |
| Eylül | 379.950 ₺ |
| Ekim | 410.500 ₺ |
| Kasım | 452.000 ₺ |
| Aralık | 570.000 ₺ |