| Versiyon Adı | 1.4 GL Plus AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 810 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1373 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 375 lt |
| Boş Ağırlık | 1145 Kg |
| Uzunluk | 4175 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1610 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 171.900 ₺ |