| Versiyon Adı | 1.2 GL Techno |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 685 km |
| Sistem Gücü | 83 HP |
| Sistem Torku | 107 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 37 lt |
| Bagaj Hacmi | 265 lt |
| Boş Ağırlık | 956 Kg |
| Uzunluk | 3845 mm |
| Genişlik | 1735 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 669.000 ₺ |
| Nisan | 703.000 ₺ |
| Mayıs | 744.000 ₺ |
| Haziran | 854.000 ₺ |
| Temmuz | 976.500 ₺ |
| Ağustos | 1.024.000 ₺ |
| Ekim | 1.044.000 ₺ |
| Kasım | 1.058.000 ₺ |
| Aralık | 1.098.000 ₺ |