| Versiyon Adı | 1.2 GL Techno CVT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 902 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 107 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 37 lt |
| Bagaj Hacmi | 242 lt |
| Boş Ağırlık | 935 Kg |
| Uzunluk | 3840 mm |
| Genişlik | 1735 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 202.900 ₺ |
| Mayıs | 216.900 ₺ |
| Temmuz | 219.900 ₺ |
| Ağustos | 222.900 ₺ |
| Eylül | 224.900 ₺ |
| Ekim | 245.900 ₺ |
| Kasım | 337.000 ₺ |
| Aralık | 394.500 ₺ |