| Versiyon Adı | 1.2 GL |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 787 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 120 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1242 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 37 lt |
| Bagaj Hacmi | 242 lt |
| Boş Ağırlık | 870 Kg |
| Uzunluk | 3840 mm |
| Genişlik | 1735 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 90.150 ₺ |