| Versiyon Adı | 1.2 GL |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 840 km |
| Sistem Gücü | 94 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 165 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1242 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 211 lt |
| Boş Ağırlık | 1035 Kg |
| Uzunluk | 3850 mm |
| Genişlik | 1695 mm |
| Yükseklik | 1510 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 49.900 ₺ |
| Nisan | 49.900 ₺ |
| Mayıs | 48.400 ₺ |
| Haziran | 48.400 ₺ |
| Temmuz | 48.400 ₺ |
| Ağustos | 48.400 ₺ |
| Eylül | 48.400 ₺ |
| Ekim | 47.400 ₺ |
| Kasım | 47.400 ₺ |
| Aralık | 49.400 ₺ |