| Versiyon Adı | 1.4 Elegance AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 825 km |
| Sistem Gücü | 129 HP |
| Sistem Torku | 235 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1373 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
| Boş Ağırlık | 1240 Kg |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1580 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 779.000 ₺ |
| Ağustos | 814.000 ₺ |
| Eylül | 819.000 ₺ |
| Kasım | 834.000 ₺ |
| Aralık | 899.000 ₺ |