| Versiyon Adı | 1.5 GLX AT 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 533 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 130 Nm |
| Maksimum Hız | 140 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1462 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.5 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 85 lt |
| Boş Ağırlık | 1110 Kg |
| Uzunluk | 3480 mm |
| Genişlik | 1645 mm |
| Yükseklik | 1720 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.094.000 ₺ |
| Nisan | 1.129.000 ₺ |
| Mayıs | 1.199.000 ₺ |
| Haziran | 1.359.000 ₺ |
| Temmuz | 1.601.500 ₺ |
| Ağustos | 1.654.000 ₺ |
| Ekim | 1.664.000 ₺ |
| Kasım | 1.684.000 ₺ |
| Aralık | 1.724.000 ₺ |