| Versiyon Adı | 1.3 Style AT 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 548 km |
| Sistem Gücü | 85 HP |
| Sistem Torku | 110 Nm |
| Maksimum Hız | 135 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1328 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.3 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 113 lt |
| Boş Ağırlık | 1150 Kg |
| Uzunluk | 3695 mm |
| Genişlik | 1600 mm |
| Yükseklik | 1705 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 80.900 ₺ |
| Ekim | 80.900 ₺ |
| Kasım | 82.500 ₺ |
| Aralık | 84.750 ₺ |