| Versiyon Adı | 1.6 Elegance CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 952 km |
| Sistem Gücü | 114 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1405 Kg |
| Uzunluk | 4450 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1570 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 114.490 ₺ |
| Nisan | 114.490 ₺ |
| Mayıs | 114.490 ₺ |
| Haziran | 114.490 ₺ |
| Temmuz | 114.490 ₺ |
| Ağustos | 114.490 ₺ |
| Eylül | 114.490 ₺ |
| Ekim | 114.490 ₺ |
| Kasım | 114.490 ₺ |
| Aralık | 114.500 ₺ |