| Versiyon Adı | 2.0 Premium CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 909 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 198 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.6 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | 1502 Kg |
| Uzunluk | 4595 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1735 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 138.990 ₺ |
| Şubat | 138.990 ₺ |
| Mart | 138.990 ₺ |
| Nisan | 138.990 ₺ |
| Mayıs | 138.990 ₺ |
| Haziran | 140.360 ₺ |
| Temmuz | 141.990 ₺ |
| Ağustos | 141.990 ₺ |
| Eylül | 145.900 ₺ |
| Ekim | 145.900 ₺ |
| Kasım | 145.900 ₺ |
| Aralık | 153.480 ₺ |