| Versiyon Adı | 1.2 Active |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 175 Nm |
| Maksimum Hız | 179 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 322 lt |
| Boş Ağırlık | 1340 Kg |
| Uzunluk | 4222 mm |
| Genişlik | 1793 mm |
| Yükseklik | 1691 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 59.900 ₺ |
| Mart | 59.900 ₺ |
| Nisan | 55.900 ₺ |
| Mayıs | 59.900 ₺ |
| Haziran | 60.900 ₺ |
| Temmuz | 60.900 ₺ |
| Ağustos | 60.900 ₺ |
| Eylül | 60.900 ₺ |
| Ekim | 61.900 ₺ |
| Kasım | 65.400 ₺ |
| Aralık | 66.400 ₺ |