| Versiyon Adı | 2.0 TDI L&K Crystal DSG 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 232 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 595 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4869 mm |
| Genişlik | 1864 mm |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 450.400 ₺ |
| Nisan | 469.900 ₺ |
| Mayıs | 504.900 ₺ |
| Temmuz | 511.900 ₺ |
| Ağustos | 549.900 ₺ |
| Eylül | 654.400 ₺ |
| Ekim | 679.900 ₺ |
| Kasım | 744.900 ₺ |
| Aralık | 671.300 ₺ |