| Versiyon Adı | 1.5 TSI Elite DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 219 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 595 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4869 mm |
| Genişlik | 1864 mm |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 213.400 ₺ |
| Nisan | 213.400 ₺ |
| Mayıs | 249.400 ₺ |
| Temmuz | 253.400 ₺ |
| Ağustos | 281.900 ₺ |
| Eylül | 317.400 ₺ |
| Ekim | 329.900 ₺ |
| Kasım | 364.900 ₺ |
| Aralık | 343.500 ₺ |