| Versiyon Adı | 1.6 TDI Comfort DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 595 lt |
| Boş Ağırlık | 1480 Kg |
| Uzunluk | 4861 mm |
| Genişlik | 1864 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 156.900 ₺ |
| Mart | 157.000 ₺ |
| Nisan | 159.800 ₺ |
| Mayıs | 163.400 ₺ |
| Haziran | 175.400 ₺ |
| Temmuz | 177.400 ₺ |
| Ağustos | 197.400 ₺ |
| Eylül | 213.400 ₺ |
| Ekim | 213.400 ₺ |
| Kasım | 182.900 ₺ |
| Aralık | 182.990 ₺ |