| Versiyon Adı | 1.4 TSI Style DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 595 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4861 mm |
| Genişlik | 1864 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 142.800 ₺ |
| Mart | 142.850 ₺ |
| Nisan | 156.400 ₺ |
| Mayıs | 160.900 ₺ |
| Haziran | 172.900 ₺ |
| Temmuz | 172.900 ₺ |
| Ağustos | 190.400 ₺ |
| Eylül | 204.400 ₺ |
| Ekim | 204.400 ₺ |
| Kasım | 175.000 ₺ |
| Aralık | 175.090 ₺ |