| Versiyon Adı | 1.6 TDI Ambition |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1304 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 565 lt |
| Boş Ağırlık | 1512 Kg |
| Uzunluk | 4833 mm |
| Genişlik | 1817 mm |
| Yükseklik | 1462 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 80.300 ₺ |
| Mart | 80.300 ₺ |
| Nisan | 80.300 ₺ |
| Mayıs | 80.300 ₺ |
| Haziran | 80.300 ₺ |
| Temmuz | 80.300 ₺ |
| Ağustos | 80.300 ₺ |