| Versiyon Adı | Spaceback 1.4 TDI Ambition |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1422 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 384 lt |
| Boş Ağırlık | 1229 Kg |
| Uzunluk | 4304 mm |
| Genişlik | 1706 mm |
| Yükseklik | 1459 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 72.400 ₺ |
| Şubat | 77.900 ₺ |
| Mart | 77.900 ₺ |
| Nisan | 77.900 ₺ |
| Mayıs | 76.400 ₺ |
| Haziran | 75.400 ₺ |
| Temmuz | 79.900 ₺ |
| Ağustos | 80.900 ₺ |
| Eylül | 84.900 ₺ |
| Ekim | 84.900 ₺ |
| Kasım | 87.900 ₺ |
| Aralık | 88.800 ₺ |