| Versiyon Adı | 1.0 Elite |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 865 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 208 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 600 lt |
| Boş Ağırlık | 1374 Kg |
| Uzunluk | 4689 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1486 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.459.000 ₺ |
| Mart | 1.509.000 ₺ |
| Nisan | 1.544.000 ₺ |