| Versiyon Adı | 1.5 TSI Prestige DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 967 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 720 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4697 mm |
| Genişlik | 1882 mm |
| Yükseklik | 1676 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 549.900 ₺ |
| Mart | 498.400 ₺ |
| Nisan | 514.500 ₺ |
| Mayıs | 525.900 ₺ |
| Haziran | 543.500 ₺ |
| Temmuz | 543.900 ₺ |
| Eylül | 543.900 ₺ |