| Versiyon Adı | 2.0 TDI Prestige DSG 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1018 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 720 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4697 mm |
| Genişlik | 1882 mm |
| Yükseklik | 1676 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 266.900 ₺ |
| Ağustos | 267.400 ₺ |
| Eylül | 272.900 ₺ |
| Ekim | 274.900 ₺ |
| Kasım | 295.300 ₺ |
| Aralık | 303.800 ₺ |