| Versiyon Adı | 1.4 TSI Ambition |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 951 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 720 lt |
| Boş Ağırlık | 1452 Kg |
| Uzunluk | 4697 mm |
| Genişlik | 1882 mm |
| Yükseklik | 1676 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 109.900 ₺ |
| Haziran | 110.900 ₺ |
| Temmuz | 113.900 ₺ |
| Ağustos | 114.400 ₺ |
| Eylül | 117.900 ₺ |
| Ekim | 118.900 ₺ |
| Kasım | 134.400 ₺ |
| Aralık | 127.900 ₺ |