| Versiyon Adı | 1.5 Elite |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 769 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 521 lt |
| Boş Ağırlık | 1417 Kg |
| Uzunluk | 4440 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1616 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.749.000 ₺ |
| Mart | 1.769.000 ₺ |
| Nisan | 1.849.000 ₺ |