| Versiyon Adı | 1.5 Monte Carlo DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 702 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 225 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1216 Kg |
| Uzunluk | 4108 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 879.900 ₺ |
| Mayıs | 939.900 ₺ |
| Haziran | 1.059.900 ₺ |
| Temmuz | 1.240.500 ₺ |
| Ağustos | 1.249.900 ₺ |
| Eylül | 1.279.900 ₺ |
| Kasım | 1.304.900 ₺ |
| Aralık | 1.329.900 ₺ |