| Versiyon Adı | 1.0 Style DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 305 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 3992 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1400 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 72.900 ₺ |
| Ağustos | 72.900 ₺ |
| Eylül | 73.900 ₺ |
| Ekim | 74.600 ₺ |
| Kasım | 76.900 ₺ |
| Aralık | 77.800 ₺ |