| Versiyon Adı | 1.5 EcoTSI Xcellence DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 962 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 213 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1183 Kg |
| Uzunluk | 4282 mm |
| Genişlik | 1816 mm |
| Yükseklik | 1459 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 183.000 ₺ |
| Mart | 186.000 ₺ |
| Nisan | 199.900 ₺ |
| Haziran | 203.900 ₺ |
| Temmuz | 207.000 ₺ |
| Ağustos | 231.000 ₺ |
| Eylül | 226.500 ₺ |