| Versiyon Adı | 1.6 TDI Style DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 181 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 355 lt |
| Boş Ağırlık | 1197 Kg |
| Uzunluk | 4059 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1444 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 111.000 ₺ |
| Nisan | 119.000 ₺ |
| Mayıs | 122.000 ₺ |
| Haziran | 126.000 ₺ |
| Temmuz | 126.000 ₺ |
| Ağustos | 133.500 ₺ |
| Eylül | 170.000 ₺ |
| Ekim | 170.000 ₺ |
| Kasım | 153.100 ₺ |