| Versiyon Adı | Yeni 1.0 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 816 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 95 Nm |
| Maksimum Hız | 167 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 355 lt |
| Boş Ağırlık | 1016 Kg |
| Uzunluk | 4059 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1444 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 69.000 ₺ |
| Aralık | 63.600 ₺ |