| Versiyon Adı | 1.5 Xperience |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 781 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 202 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1343 Kg |
| Uzunluk | 4381 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1615 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 2.075.000 ₺ |
| Nisan | 2.180.000 ₺ |
| Temmuz | 2.325.000 ₺ |
| Ağustos | 2.575.000 ₺ |
| Kasım | 2.576.000 ₺ |
| Aralık | 2.579.000 ₺ |