| Versiyon Adı | 1.4 Xcellence |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 943 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 201 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1359 Kg |
| Uzunluk | 4363 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1601 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 123.000 ₺ |
| Şubat | 124.800 ₺ |
| Mart | 124.800 ₺ |
| Nisan | 124.800 ₺ |
| Mayıs | 124.800 ₺ |
| Haziran | 124.800 ₺ |