| Versiyon Adı | 1.6 TDI Style |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1375 Kg |
| Uzunluk | 4363 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1601 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 103.000 ₺ |
| Kasım | 108.600 ₺ |
| Aralık | 112.600 ₺ |