| Versiyon Adı | 1.5 FR Plus |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 645 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 400 lt |
| Boş Ağırlık | 1193 Kg |
| Uzunluk | 4153 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1552 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.760.000 ₺ |