| Versiyon Adı | 1.5 DCi Touch EDC |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1368 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 608 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4848 mm |
| Genişlik | 1869 mm |
| Yükseklik | 1463 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 123.450 ₺ |
| Şubat | 124.950 ₺ |
| Mart | 137.150 ₺ |
| Nisan | 139.850 ₺ |
| Mayıs | 139.850 ₺ |
| Haziran | 141.900 ₺ |
| Temmuz | 141.900 ₺ |
| Ağustos | 146.150 ₺ |
| Eylül | 148.650 ₺ |
| Ekim | 148.650 ₺ |
| Kasım | 156.250 ₺ |
| Aralık | 166.550 ₺ |