| Versiyon Adı | 1.5 DCi Touch Roof |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1447 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 472 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4449 mm |
| Genişlik | 1836 mm |
| Yükseklik | 1607 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 132.700 ₺ |
| Mayıs | 139.700 ₺ |
| Haziran | 156.900 ₺ |
| Temmuz | 160.900 ₺ |
| Ağustos | 184.900 ₺ |
| Eylül | 195.750 ₺ |
| Ekim | 195.750 ₺ |
| Kasım | 171.050 ₺ |
| Aralık | 140.900 ₺ |