| Versiyon Adı | 1.0 Icon X-Tronic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 824 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 391 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4050 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 669.900 ₺ |
| Nisan | 709.900 ₺ |
| Haziran | 847.000 ₺ |
| Temmuz | 970.000 ₺ |
| Ağustos | 1.018.000 ₺ |