| Versiyon Adı | 1.0 Sce Joy |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 840 km |
| Sistem Gücü | 65 HP |
| Sistem Torku | 95 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 17.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 391 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4050 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 291.900 ₺ |
| Nisan | 313.000 ₺ |
| Haziran | 361.900 ₺ |
| Temmuz | 391.900 ₺ |
| Ağustos | 435.000 ₺ |
| Eylül | 403.000 ₺ |
| Kasım | 438.000 ₺ |
| Aralık | 376.900 ₺ |