| Versiyon Adı | 1.0 Touch Eco |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 618 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 391 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4050 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 191.000 ₺ |
| Nisan | 201.900 ₺ |
| Mayıs | 206.000 ₺ |
| Haziran | 214.000 ₺ |
| Temmuz | 202.000 ₺ |