| Versiyon Adı | 1.5 DCi Touch EDC |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1286 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 176 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4062 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1448 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 103.600 ₺ |
| Haziran | 107.850 ₺ |
| Temmuz | 110.350 ₺ |
| Ağustos | 125.400 ₺ |
| Eylül | 139.150 ₺ |
| Ekim | 139.150 ₺ |
| Kasım | 119.300 ₺ |
| Aralık | 94.900 ₺ |