| Versiyon Adı | 1.2 Touch EDC |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 865 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4062 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1448 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 85.850 ₺ |
| Şubat | 85.850 ₺ |
| Mart | 85.850 ₺ |
| Nisan | 88.350 ₺ |
| Mayıs | 92.600 ₺ |
| Haziran | 96.850 ₺ |
| Temmuz | 99.350 ₺ |
| Ağustos | 113.400 ₺ |
| Eylül | 127.150 ₺ |
| Ekim | 127.150 ₺ |
| Kasım | 107.050 ₺ |
| Aralık | 87.900 ₺ |