| Versiyon Adı | 1.2 Touch |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 818 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 107 Nm |
| Maksimum Hız | 167 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1149 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 980 Kg |
| Uzunluk | 4062 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1448 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 70.050 ₺ |
| Şubat | 70.050 ₺ |
| Mart | 70.050 ₺ |
| Nisan | 72.550 ₺ |
| Mayıs | 75.650 ₺ |
| Haziran | 79.400 ₺ |
| Temmuz | 84.650 ₺ |
| Ağustos | 95.150 ₺ |
| Eylül | 105.050 ₺ |
| Ekim | 105.050 ₺ |
| Kasım | 91.550 ₺ |
| Aralık | 70.900 ₺ |