| Versiyon Adı | 1.3 Icon EDC |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 774 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 422 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4227 mm |
| Genişlik | 1797 mm |
| Yükseklik | 1576 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 892.000 ₺ |
| Nisan | 937.900 ₺ |
| Haziran | 1.151.900 ₺ |
| Temmuz | 1.302.000 ₺ |
| Ağustos | 1.362.900 ₺ |
| Kasım | 1.403.900 ₺ |