| Versiyon Adı | Yeni 1.5 DCi Touch |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 171 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 377 lt |
| Boş Ağırlık | 1170 Kg |
| Uzunluk | 4122 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1566 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 85.000 ₺ |
| Temmuz | 85.000 ₺ |
| Ağustos | 87.500 ₺ |
| Eylül | 88.250 ₺ |
| Ekim | 89.500 ₺ |
| Kasım | 93.600 ₺ |
| Aralık | 97.400 ₺ |