| Versiyon Adı | 1.5 Allure |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 181 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.0 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1491 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1818 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.383.000 ₺ |
| Mayıs | 1.453.000 ₺ |
| Temmuz | 1.513.000 ₺ |
| Eylül | 1.513.000 ₺ |
| Ekim | 1.442.000 ₺ |
| Kasım | 1.442.000 ₺ |
| Aralık | 1.506.000 ₺ |