| Versiyon Adı | Van 1.5 BlueHDi Comfort |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 862 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 164 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 16.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1423 Kg |
| Uzunluk | 4753 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1820 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 810.000 ₺ |
| Mart | 834.000 ₺ |
| Nisan | 878.000 ₺ |
| Haziran | 913.000 ₺ |
| Eylül | 974.000 ₺ |
| Kasım | 974.000 ₺ |
| Aralık | 992.000 ₺ |