| Versiyon Adı | Tepee 1.3 HDi Comfort |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 155 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1190 Kg |
| Uzunluk | 3970 mm |
| Genişlik | 1716 mm |
| Yükseklik | 1803 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 49.500 ₺ |
| Şubat | 49.500 ₺ |
| Mart | 49.500 ₺ |
| Nisan | 49.500 ₺ |
| Mayıs | 49.500 ₺ |
| Haziran | 49.500 ₺ |
| Temmuz | 49.500 ₺ |
| Ağustos | 49.500 ₺ |
| Eylül | 47.600 ₺ |
| Ekim | 47.600 ₺ |
| Kasım | 49.500 ₺ |
| Aralık | 49.500 ₺ |