| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Allure AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1632 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 208 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 487 lt |
| Boş Ağırlık | 1420 Kg |
| Uzunluk | 4750 mm |
| Genişlik | 1859 mm |
| Yükseklik | 1403 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 473.190 ₺ |
| Mart | 443.000 ₺ |
| Nisan | 458.000 ₺ |
| Mayıs | 469.000 ₺ |
| Haziran | 469.000 ₺ |
| Temmuz | 473.000 ₺ |
| Ekim | 511.000 ₺ |
| Kasım | 569.000 ₺ |
| Aralık | 736.500 ₺ |