| Versiyon Adı | 1.6 GT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1088 km |
| Sistem Gücü | 225 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 248 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 487 lt |
| Boş Ağırlık | 1420 Kg |
| Uzunluk | 4750 mm |
| Genişlik | 1859 mm |
| Yükseklik | 1403 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 320.000 ₺ |
| Aralık | 320.000 ₺ |