| Versiyon Adı | 1.5 HDi GT AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1400 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 780 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4641 mm |
| Genişlik | 1844 mm |
| Yükseklik | 1640 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.574.000 ₺ |
| Mayıs | 1.637.000 ₺ |
| Haziran | 1.892.000 ₺ |
| Temmuz | 2.242.000 ₺ |
| Ağustos | 2.376.500 ₺ |
| Kasım | 2.436.000 ₺ |
| Aralık | 2.436.000 ₺ |