| Versiyon Adı | 1.6 THP GT Line |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 966 km |
| Sistem Gücü | 165 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 780 lt |
| Boş Ağırlık | 1365 Kg |
| Uzunluk | 4641 mm |
| Genişlik | 1844 mm |
| Yükseklik | 1640 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 214.000 ₺ |
| Şubat | 217.000 ₺ |
| Mart | 217.000 ₺ |
| Nisan | 226.000 ₺ |
| Mayıs | 238.400 ₺ |
| Haziran | 266.400 ₺ |
| Temmuz | 266.400 ₺ |
| Ağustos | 294.150 ₺ |
| Eylül | 317.000 ₺ |
| Ekim | 317.000 ₺ |
| Kasım | 317.000 ₺ |
| Aralık | 317.000 ₺ |